19. Aprila 2024.

Dvorana Mladost

JU Sportska dvorana "Mladost" Prijedor

Rukometaši “Prijedora” pobijedili “Hercegovinu”

U šampionatu Republike Srpske u dvorani “Mladost” rezultatom 28:26 rukometaši “Prijedora” pobijedili su ekipu “Hercegovina” iz Nevesinja.Domaći su uz veliku podršku u 41.minuti ostv arili vođstvo od 18:17, a u 54. minuti imali rezultat 25:22.

Nerješiva zagonetka za goste iz Nevesinja bio je golman Bojan Babić sa 18 odbrana.

U timu “Prijedora” najefikasniji je bio Mladen Blagojević sa 9 golova, Sandro Popović sedam, Kristijan Kecman četiri gola.Po dva gola postigli su Miloš Marčetić,Milan Radaković i Aljoša Cvijić, dok su se na listu strijelaca upisali Srđan Selimbegović i Viktor Šerbula.

Sa dvije pobjede, remijem i porazom rukometaši “Prijedora” osvojili su 7 bodova i sa “Hercegovinom” dijele trece mjesto.

U narednom kolu gost su devetoplasiranog “Čelinca”.